Airobot Logo

Koos leiame igale
probleemile lahenduse

Teated Airobot kasutajatele

Oluline info! Airobot 2 nimelist mobiilirakendust saavad kasutada ainult seadmed, mis on toodetud alates 07.2021 või varasemad kliendid kes on liitunud BETA programmiga ja saanud ventilatsiooniseadmele tarkvarauuenduse. Lähikuude jooksul lülituvad kõik ventilatsiooniseadmed Airobot 2 mobiilirakendusele ümber. Oma soovist varem testida ja kasutada uut mobiilirakendust kirjutada info@airobothome.com.

Soovitus! Ühendage Airobot internetivõrku. Airobot teeb regulaarselt toodetele tarkvarauuendusi. Uuendused lisavad seadmetele uusi funktsionaalsusi ning parandavad tarkvaravigu. Juhul kui teil internetikaabel ei ulatu seadmeni, kaaluge võrguühenduse vastuvõtja kasutamist.

Kliendi-
teenindus

Kas on tekkinud küsimusi Airobot toodete kasutamise osas? Kõige kiiremini leiab vastused kasutusjuhendist või võtke meiega endale sobival viisil ühendust.

Tehniline tugi: info@airobothome.com

Õhufiltrid

Airobot ventilatsiooniseadmete filtreid on soovituslik vahetada kaks korda aastas, kuid kohustuslik vähemalt kord aastas. Filtrite vahetamise juhised leiab paigaldus- ja hooldusjuhendist.

Tarkvara-
uuendused

Airobot teeb regulaarselt toodetele tarkvarauuendusi. Uuendused toimuvad automaatselt ja kasutaja sekkumist ei vaja. Seade peab olema ühendatud internetivõrku. Viimatise tarkvaraversiooni muudatuste nimekirja leiab siit:

Saatke meile tagasisidet

Oleme väga tänulikud igasuguse tagasiside eest.
Tagasiside võimaldab meil toodet veel paremaks muuta.

    Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

    Salvesta Lisainfo